سوال فروش خودرو قسطی

سوالات پر تکرار دوستان در خرید خودرو

مجموعه آقای خودرو جهت پاسخگویی به سوالات پر تکرار خریداران محترم این بخش را راه اندازی نموده است در پایین همین صفحه می توانید سوالات خود را اضافه نموده تا به همراه پاسخ به این صفحه اضافه گردد. با تشکر از همراهی شما

۱- من پول به اندازه خودرو صفر ندارم؟

شما می توانید به صورت شرایطی خودرو های کارکرده هم رده را با قیمت بسیار پایینتر بنا به توان پرداخت خودتان خرید کنید؟

۲- من تخصص فنی ندارم، چطور ماشین سالم تهیه کنم؟

خودرو های ما دارای گارانتی بدون قید و شرط (کیلومتر) به مدت سه هفته از تاریخ تحویل می باشد و پس از آن نگهداری آن به عهده شما می باشد و خودرو های سالم را با نگهداری صحیح می توان سالها به همان صورت نگه داشت.

۳- من نگران هستم خودرو دارای رنگ شدگی بدنه باشد؟

خودرو های ما به همراه برگه کارشناسی رنگ ممهور به خریداران محترم تحویل می شود. حتی در صورت عدم رضایت از خود ماشین (مثلا برند ایران خودرو) با ماشین هم رده قیمتی در ۲ روز اول قابل معاوضه می باشد(مثلا سمند را با پارس معاوضه می کنید).

۴- من چطور اطمینان حاصل کنم که خودرو دارای سلامت گیربکس و موتور است؟

خودرو ها پیش از تحویل به مشتریان تست شده و سلامتی آن ها تامین می گردد. اما در صورتی که شما خودرو را استفاده کردید و در هفته اول مورد یا مشکلی مشاهده گردید بصورت رایگان مرتفع و به شما تحویل خواهد شد.

۵- در صورت نداشتن “چک” جهت ضمانت چطور می توانم خودرو را خریداری کنم؟

الف- استفاده از چک سایرین (افرادی غیر از خود شخص) که دارای استعلام موثق از حساب باشند پذیرفته است.

  • گرفتن گواهی امضاء در صورت عدم حضور مالک چک الزامیست

ب- دارای چک ها به تعداد ماه های اقساط نیستم، پس شما هر دو ماه یا نهایتاً سه ماه یک چک دریافت خواهد شد.

  • برای خرید یک ساله ۶ برگ چک الزامیست
  • برای خرید دو ساله ۸ برگ چک الزامیست

ج- من می توانم سفته تهیه کنم؟ صرفاً بابت مبالغ کمتر از ۵ میلیون تومان می توان از پرداخت به صورت سفته استفاده کرد. تسویه قبل از سه ماه

۶- خودرو فعلی خود را چطور بفروشم؟

ما خودرو های شما را به صورت معاوضه به نحو احسن از شما خرید کرده و خودرو شما را بصورت کارشناسی از شما خریداری می نماییم. خودرو جدید همان روز به شما واگذار می شود.

۷- خرید پلکانی چیست؟

در خرید پلکانی در هر بار خرید می توانید تا دو برابر مبلغ پرداختی خود خودرو دریافت و اقساط پرداخت نمایید. برای مثال با ۷ میلیون تومان یک خودرو به ارزش ۱۴ میلیون تومان دریافت کرده و زمانی که پرداختی شما به ۱۴ میلیون تومان رسید امکان خرید یک خودرو تا ۲۸ میلیون تومان را دارا می باشید و …

۸- خرید خودرو اختصاصی هم امکان پذیر است؟

بله در صورتی که خودرو مورد نظر شما در لیست موجودی های ما وجود نداشت. می توانید با ثبت سفارش حضوری نسبت به خرید خودرو خود اقدام نمایید. بدیهی است با درنظر گرفتن میزان پرداخت شما و انتظارات خودرو به شما معرفی و در صورت عدم پذیرش وجه عودت خواهد داشت.

۹- بازخرید خودرو به چه صورت می باشد؟

در صورتی که خودرویی را تهیه کردید و توان بازپرداخت آن را نداشتید، با مذاکره و ارجاع به آقای خودرو به میزان سالانه (در سال خرید) مبلغ ۷ درصد از کل مبلغ کسر شده و بقیه مبلغ به همراه چک های ضمانت پس از ۷ روز کاری به شما عودت می گردد

۱۰- فروش خودرو های تسویه شده (یا خرید نقدی)

درصورتی که خودرویی را به صورت نقد از آقای خودرو خریداری کرده باشید و کمتر از ۷ سال از تاریخ ساخت آن گذشته باشد امکان فروش و پرداخت نقدی برای شما فراهم می باشد. برای فروش می توانید در ساعات اداری به مجموعه آقای خودرو مراجعه و خودرو خود را به کارشناسان ما تحویل نمایید.

۱۱- گارانتی خودروها به کیلومتر وابسته است؟

خیر، گارانتی قید شده خودرو های سواری شامل کیلومتر کارکرده نبوده و از زمان تحویل خودرو به خریداران محترم به صورت روز شمار محاسبه می شود.

در انتظار پرسش های زیبای شما هستیم