فروش اقساطی بنز

مرسدس بنز یکی از قدیمی ترین سازنده های خودروهای بنزینی در جهان می باشد که با همکاری دو شرکت آلمانی در سال ۱۹۲۶ ایجاد شده است. این شرکت خودروسازی آلمانی، سازنده انواع اتومبیل در شاسی های مختلف مانند خودروهای سواری، خودروهای سنگین، کامیون، اتوبوس و موتورهای درون سوز می باشد. در ایران نیز به دلیل این استقبال همواره فروش اقساطی بنز فراهم بوده است. رانندگی با یک مرسدس بنز برای هر شخصی حتی آنان که طرفدار این برند نیستند جذاب است. سالها فعالیت مبتنی بر کیفیت این خودروساز آلمانی باعث شده تا دیدن آن ستاره سه پَر جلوی خودرو خیال شما را از بابت خریدش راحت کند. خیابان های ایران نیز دهه های زیادی است که میزبان انواع مدل های بنز سواری تا مینی بوس ها و اتوبوس های کامیون های ۱۰ تن است.

امروزه مرسدس بنز یکی از زیرمجموعه‌های شرکت دایملر آگ به‌شمار می آید و همراه با آئودی و بی ام و سه خودروساز مشهور و لوکس آلمانی، به ‌عنوان پرفروش‌ترین خودروسازان لوکس جهان، شناخته می‌شوند. محصولات مرسدس بنز همواره مجهز به آخرین تجهیزات و تکنولوژی روز بوده است و شرایط فروش اقساطی بنز همیشه شامل حال این کمپانی شده است.
با بهبود شرایط اقتصادی، مرسدس بنز بر آن شد تا رابطه‌اش را با بازار پرسود ایران از سر بگیرد. سال ۱۳۸۰ مذاکرات اولیه آغاز شد و سرانجام در سال ۱۳۸۱ شرکت ستاره ایران به نمایندگی از دایملر (مالک برند بنز) در ایران فعالیت خود را شروع کرد. هم اکنون شرکت شرکت ستاره ایران نمایندگی رسمی محصولات بنز در ایران می باشد. این شرکت در سال ۱۳۸۱ جهت پشتیبانی اتومبیل های پلیس ایجاد شد و پس از آن در حال حاضر نمایندگی رسمی محصولات بنز می باشد.

فروش اقساطی بنز کلاس E

مرسدس بنز های کلاس E آشنا ترین چهره های خیابان های ایران هستند. از مدل معروف E240 سال ۲۰۰۳ خودروهای پلیس گرفته تا جدیدترین مدل های پر از آپشن سال ۲۰۱۷٫ مرسدس بنز کلاس E سال ۲۰۱۷ انبوهی از آپشن های رفاهی، ایمنی و تکنولوژی را در خود جای داده است و به نوعی یکی از هوشمندترین نمونه های سدان دنیا محسوب میشود. لذا شرایط فروش اقساطی بنز برای این مدل نیز فراهم می باشد. برای مثال نمونه E250 از یک موتور ۴ سیلندر ۱۶ سوپاپ با ظرفیت ۱۹۹۱ سی سی بهره می برد. این موتور میتواند ۲۱۱ اسب بخار قدرت تولید کند و به حداکثر ۳۵۰ نیوتون متر گشتاور در ۴۰۰۰ دور برسد. به کمک جعبه دنده ۷ سرعته خودکار مرسدس بنز E250 میتواند طی ۷٫۴ ثانیه از سرعت ۰ به ۱۰۰ برسد. همچنین حداکثر سرعت ۲۴۳ کیلومتر در ساعت برای این خودرو اندازه گیری شده است.

فروش اقساطی بنز شاسی بلند

شاید شاسی بلندهای بنز را کمتر در خیابان ها دیده باشید، اما SUV های مرسدس بنز نیز از قدرت و کیفیت بالایی برخوردارند و توسط نمایندگی بنز ایران به فروش می رسند. مرسدس بنز های تولید شده در کلاس های GLK، GLA و GLC نمونه های شاسی بلند این شرکت می باشند. اتوموبیل هایی با قد و قامت بلند و مجهز به آخرین تکنولوژی ها و تجهیزات. شما علاقه مندان میتوانید جهت تهیه اتوموبیل مورد نظرتان با آقای خودرو تماس گرفته تا شرایط فروش اقساطی بنز طی پرداخت کوتاه مدت و بلندمدت برایتان توضیح داده شود و از راهنمایی کارشناسان ما نیز استفاده نمایید.

شرایط فروش بنز

مشتریان عزیز میتوانند جهت استفاده از شرایط فروش اقساطی بنز ؛ ۶۰ درصد مبلغ اصلی خودرو را بصورت پیش پرداخت در زمان عقد قرار داد و تحویل پرداخت نموده و مابقی مبلغ خودرو را طی اقساط حداکثر ۲۴ ماهه تسویه نمایند.

  1. سند خودرو در قالب اجاره به شرط تملیک می باشد.
  2. قبل از تحویل خودروی مشتری هیچگونه پرداختی نخواهد داشت.
  3. شرایط سود شناور در نظر گرفته می شود.
  4. امکان تسویه تسهیلات قبل از اتمام مدت بازپرداخت و کسر سود های آتی، که این موضوع باعث پرداخت سود کمتری نسبت به فرمول های مشابه دارد.
  5. امکان تعویض خودرو در زمان پرداخت اقساط فروش اقساطی هم رده قیمتی.
  6. اعطای قرارداد فروش اقساطی خودرو و اجاره به شرط تملیک به مشتری.
  7. رضایت مشتریان ما نشانه کیفیت خدمات ماست.

خدمات آقای خودرو مربوط به تمامی شهرهای ایران می باشد