فروش اقساطی تویوتا

فروش اقساطی تویوتا

چندین دهه است که لوگوی تویوتا برای ایرانیان آشناست. شاید بتوان خودروهای تویوتا را یکی از قدیمی ترین برندهای موجود در بازار داخلی دانست که همواره در صدر لیست فروش اقساطی تویوتا قرار داشته است. استحکام و قدرت شاخص های بارز تویوتا از دیدگاه ایرانیان است. ورود تویوتا به ایران به سال ۱۳۵۳ برمیگردد که نمایندگی فروش محصولات این شرکت توسط شرکت ایرتویا در ایران شروع شد و در اولین گام ها مونتاژ برخی محصولات تویوتا در داخل ایران شکل گرفت.

از سال ۱۳۷۴ تا ۱۳۸۳ واردات تویوتا محدود شد و صرفا برای ارگان های خاص و مراکز صنعتی انجام میشد. اما پس از آن و بعد از آزاد شدن مجدد واردات عام محصولات تویوتا استقبال مردم باعث شد تا شرایطفروش اقساطی خودرو تویوتا گزینه مهمی برای خرید محصولات این کمپانی باشد.

فروش اقساطی تویوتا لندکروز

لندکروزر را میتوان از هر فاصله ای تشخیص داد! اگر قصد خرید خودرو شاسی بلند قدرتمندی داشته باشید قطعا تویوتا لندکروز یکی از گزینه های جدی برای خرید است. اتوموبیلی مستحکم و پر قدرت که در واقع پرچمدار شاسی بلند این شرکت محسوب میشود و در کنار تویوتا پرادو یک زوج بلندقامت را تشکیل داده اند. البته که فروش اقساطی تویوتا همواره برای مدل لندکروز نیز اجرا میشود. لندکروز ۲۰۱۸ از یک موتور ۸ سیلندر ۳۲ سوپاپ استفاده میکند که ۵٫۷ لیتر گنجایش دارد. قدرت خروجی این موتور نیز ۳۸۱ اسب بخار می باشد. مدل های تازه وارد تویوتا C-HR و همچنین تویوتا RAV4 نیز در کلاس شاسی بلندها به محبوبیت خوبی رسیده اند.

فروش اقساطی تویوتا کمری

کمری و کرولا دو نام آشنا در بازار خودرهای سدان هستند. تولید اولین تویوتا کمری به سال ۱۹۸۲ بازمیگردد، اما آشناترین چهره تویوتا کمری برای ایرانیان نمونه ای است که در سال ۲۰۰۵ تولید شده است. جدیدترین مدل تویوتا کمری از موتور ۲۵۰۰ سی سی بنزینی استفاده میکند که توان تولید قدرتی معادل ۱۸۱ اسب بخار را دارد. بکار گیری انواع سیستم های ترمز و پایداری در کنار آپشن های متعدد ایمنی و رفاهی، رانندگی با این اتوموبیل را لذت بخش نموده است. سایر مدل های سدان تویوتا مانند تویوتا کرولا، تویوتا یاریس، تویوتا آریون در لیست فروش اقساطی تویوتا سپند خودرو موجود است.

محصول هیبرید تویوتا پریوس با دو موتور بنزینی و برقی دارنده جایزه خودروی پاک است. تویوتا پریوس یکی از اولین خودروهای پاک موجود در ایران است که به تازگی فیس لیفت متفاوتی از آن نیز در بازار جهانی معرفی شده است. همچنین اتوموبیل های RAV4، کمری و چند محصول دیگر نیز در مدل هیبرید تولید شده و با طرح فروش اقساطی تویوتا به فروش میرسند. تویوتا یک مدل محبوب در کلاس خودروهای باربر (Truck) به نام های‌لوکس (HILUX) دارد. این خودرو از موتور ۴ سیلندر ۱۶ سوپاپ با حجم ۲۶۹۴ سی سی استفاده میکند که قادر به تولید قدرت ۱۶۴ اسب بخار در ۵۲۰۰ دور در دقیقه است.

 

تویوتا دستی بر تولید اتوموبیل مشابه سوپر اسپورت نیز برده است و با تولید خودروی Toyota 86 یک اتوموبیل کروک با ظاهری چابک را طراحی کرده است. مدل Special edition تویوتا ۸۶ دارای آپشن های اضافه تری است که جلوه اسپورت بیشتری به خودرو می بخشد. جوانان و علاقه مندان به خودرو های جمع و جور و سریع میتوانند تویوتا ۸۶ را در لیست انتخاب خود قرار دهند.

علاقه مندان به تهیه خودروهای روز تویوتا میتوانند با ما تماس حاصل فرمایند تا شرایط فروش اقساطی تویوتا را به همراه مشاوره خرید اتوموبیل از کارشناسان ما دریافت نمایند.

شرایط فروش تویوتا

مشتریان عزیز میتوانند جهت استفاده از شرایط فروش اقساطی تویوتا ؛ ۶۰  درصد مبلغ اصلی خودرو را بصورت پیش پرداخت در زمان عقد قرار داد و تحویل پرداخت نموده و مابقی مبلغ خودرو را طی اقساط حداکثر ۲۴ ماهه تسویه نمایند.

  1. معامله در قالب اجاره به شرط تملیک می باشد.
  2. قبل از تحویل خودروی مشتری هیچگونه پرداختی نخواهد داشت.
  3. بیمه بدنه انجام می شود.
  4. امکان تسویه تسهیلات قبل از اتمام مدت بازپرداخت و کسر سود های آتی،که این موضوع باعث پرداخت سود کمتری نسبت به فرمول های مشابه دارد.
  5. امکان تعویض خودرو در زمان پرداخت اقساط فروش خودرو هم قیمت.
  6. اعطای قرارداد اجاره به شرط تملیک به مشتری.
  7. فروش خودرو به تهران و شهرستان بدون ضامن.

امکان واگذاری خودرو به تمام نقاط ایران امکان پذیر است